Piatok 11. október 2024Meniny má Valentína

Cehlárik rozhodol o triumfe Leksandu na ľade Brynäs 3:2

Na snímke slovenský útočník Peter Cehlárik. Foto: TASR - Martin Baumann

Presný zásah zaznamenal aj proti Örebro, no Leksand vtedy prehral 1:2 po predĺžení. V tejto sezóne nastúpil vo všetkých ôsmich dueloch tímu a má na konte 3 body (1+2).

Štokholm 11. októbra (TASR) - Slovenský hokejista Peter Cehlárik rozhodol gólom o triumfe Leksandu na ľade Brynäsu 3:2 vo štvrtkovom zápase švédskej SHL. Dvadsaťdeväťročný útočník sa presadil počas presilovej hry 52 sekúnd pred koncom tretej tretiny. Leksand sa vďaka triumfu posunul na 11. miesto, domácim patrí 10. priečka.

Cehlárik skóroval v druhom stretnutí v rade. Presný zásah zaznamenal aj proti Örebro, no Leksand vtedy prehral 1:2 po predĺžení. V tejto sezóne nastúpil vo všetkých ôsmich dueloch tímu a má na konte 3 body (1+2). Jeho krajan a spoluhráč Marek Hrivík sa nezapísal do kanadského bodovania.