Štvrtok 19. september 2024Meniny má Konštantín

Futbalisti AS Trenčín podľahli hráčom Dunajskej Stredy 0:3

Ilustračná snímka. Foto: TASR

Skóre otvoril po 22 minútach hry maďarský krídelník Damir Redzic, keď ho kolmicou našiel Ammar Ramadan.

Trenčín 17. septembra (TASR) - Futbalisti AS Trenčín nezvíťazili už v piatom zápase Niké ligy za sebou. V utorkovej dohrávke 6. kola podľahli na Sihoti hráčom Dunajskej Stredy 0:3. Dvoma gólmi sa pod víťazstvo hostí podpísal Matej Trusa.

Skóre otvoril po 22 minútach hry maďarský krídelník Damir Redzic, keď ho kolmicou našiel Ammar Ramadan. Sýrčan si pripísal aj druhú asistenciu o päť minút neskôr pri góle Trusu. V prvom polčase vyslali domáci na bránku Aleksandara Popoviča len jednu strelu a aj po zmene strán boli aktívnejší hostia. Ich snaženie zužitkoval v 65. minúte opäť Trusa.

Niké liga - dohrávka 6. kola:

AS Trenčín - FC DAC 1904 Dunajská Streda 0:3 (0:2)

Góly: 27. a 65. Trusa, 22. Redzic, ŽK: Djerlek, Hájovský, Zorič, Suleiman - Mendez, Bajo, Redzic. Rozhodovali: Smolák - Ferenc, Halíček

Trenčín: Katič - Hájovský, Bondarenko, Stojsavljevič, Skovajsa - Bariš (80. Zorič) - Ibrahim, Djerlek (72. Fiala) - Sunday (62. Šefčík), Donkor (62. Mikulaj), Uchegbu (72. Ben Sallam)

DAC: Popovič - Oritz, Kačaraba (58. Csinger), Brunetti, Mendez - Bajo, Vitális (77. Herc) - Ramadan (70. Tuboly) - Trusa, Redzic (77. Szendrei), Andzouana (58. Yapi)