Piatok 20. september 2024Meniny má Meniny majú Ľuboslav a Ľuboslava

Girona prehrala na pôde Atletica Madrid jasne 0:3

Ilustračná snímka. Foto: TASR

Úradujúci majster Real Madrid sa v súboji s nováčikom súťaže ujal vedenia v 50. minúte, keď sa presadil uruguajský stredopoliar Federico Valverde.

Madrid 26. augusta (TASR) - Futbalisti Girony prehrali v 2. kole španielskej La Ligy na pôde Atletica Madrid 0:3. Hostia skončili v predošlej sezóne na prekvapivom treťom mieste, čím dosiahli historické maximum, no v tomto ročníku majú na konte len bod po dvoch zápasoch.

Úradujúci majster Real Madrid sa v súboji s nováčikom súťaže ujal vedenia v 50. minúte, keď sa presadil uruguajský stredopoliar Federico Valverde. V 88. minúte zvýšil Brahim Diaz a v nadstavenom čase po jeho prihrávke spečatil triumf domácich Brazílčan Endrick, pre ktorého to bol prvý gól v drese "bieleho baletu".