Piatok 18. október 2024Meniny má Lukáš

HK Poprad podľahol HK Dukla Ingema Michalovce v 7. kole

Ilustračná snímka. Foto: TASR

Michalovce zvíťazili tretíkrát v rade, pričom triumfovali vo všetkých štyroch zápasoch na klziskách súperov.

Poprad 6. decembra (TASR) - Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce zvíťazili v nedeľňajšom zápase 7. kola Tipos extraligy na ľade HK Poprad 3:2 po predĺžení. "Kamzíkom" nestačil k triumfu ani náskok 2:0, obrat hostí dokonal v presilovke 62. minúte Renars Krastenbergs. Pre Poprad to bola štvrtá prehra za sebou, po ktorej má na konte 10 bodov. Michalovce zvíťazili tretíkrát v rade, pričom triumfovali vo všetkých štyroch zápasoch na klziskách súperov.

Tipos extraliga, 7. kolo:

HK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce 2:3 pp (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)

Góly: 15. Cracknell (Calof), 27. Šiška (Calof, Coskey) - 29. Jasečko (Daugavinš, Fominych), 36. Johnson (Krastenbergs, Daugavinš), 62. Krastenbergs (Daugavinš, Svitana). Rozhodcovia: Jobbágy, Moller - Hajnik, Pribula, vylúčení: 3:4 na 2 min., navyše Kabáč (Mich.) 5 min. + DKZ za napadnutie hlavy alebo krku, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0, 2078 divákov.

Poprad: Vay - Ligas, Bourque, Brejčák, Kotvan, Turan, Fereta, Sluka - Coskey, Cracknell, Török - Calof, Šiška, Centazzo - Paločko, Suchý, Nauš - Šotek, Urbánek, Kundrik

Michalovce: Junca - Bodák, Slováček, Drgoň, Cibák, Pišoja, Meliško, Jasečko - Daugavinš, Johnson, Krastenbergs - Svitana, Gabriel, Pu - Fominych, Rönni, Valach - Kabáč, Solenský, Vašaš