Sobota 28. september 2024Meniny má Václav

Hokejisti Trenčína sú stále bez bodu, Slovanu podľahli 5:8

Ilustračná snímka. Foto: TASR

Trenčín 27. septembra (TASR) - Hokejisti Trenčína nebodovali ani vo svojom štvrtom zápase v novej sezóne Tipos extraligy. V piatkovom 4. kole podľahli doma Slovanu Bratislava 5:8 a v tabuľke im patrí posledná priečka so skóre 8:26.

Slovan viedol na ľade Dukly 3:0, no domáci dokázali vyrovnať. O triumfe hostí napokon rozhodla tretia tretina, ktorú vyhrali 4:1. Útočník Slovana Wade Murphy sa blysol hetrikom.

4. kolo TEL:

HK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava 5:8 (0:2, 4:2, 1:4)

Góly: 29. Green (Schmiemann), 33. Stapley (Josling), 35. Baláž (Green, Hlaváč), 39. Stapley (Burzan, Josling), 57. Green (Baláž, Ahl) – 10. Lukošik (Pecararo, Bakoš), 15. Pecararo (Acolatse, Bačik), 24. Dudáš (Bakoš, Královič), 34. Murphy (Acolatse, Pecararo), 47. Murphy (Takáč, Kubka), 47. Lukošik (Bjalončík, Puliš), 56. Murphy (Pecararo), 59. Hoelscher. Rozhodcovia: Novák, J. Konc ml. - Hercog, Knižka, vylúčení: 4:6, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 2232 divákov.

Trenčín: Melicherčík – Cardwell, Hlaváč, Schmiemann, Hatala, Bokroš, Starosta, Macejko, Laurenčík – Ahl, Baláž, Green – Josling, Stapley, Burzan – Hudec, Sojčík, Barto – Tomík, Dej, Krajčovič

Slovan: Godla – Acolatse, Bačik, Kubka, Golian, Královič, Sersen, Maier – Pecararo, Hoelscher, Murphy – Bakoš, Egle, Takáč – Puliš, Bjalončík, Lukošik – Dudáš, Preisinger, Šille – Kukumberg