Nedela 6. október 2024Meniny má Natália

Kayserispor zdolal Yeni Malatyaspor 2:1 v 26. kole tureckej ligy

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP

Tak ako všetky sobotňajšie zápasy aj tie nedelňajšie sa hrali bez divákov.

Ankara 15. marca (TASR) - Futbalisti Trabzonsporu remizovali v nedeľnom zápase 26. kola najvyššej tureckej súťaže doma s Basaksehirom Istanbul 1:1 vďaka vlastnému gólu slovenského stopéra Martina Škrtela. V šlágri prvých dvoch tímov tabuľky viedli hostia od 56. minúty po peknom zakončení Seneglačana Dembu Baa, no o pár minút si po rohu domácich hlavou strelil bývalý reprezentačný kapitán Slovenska vlastný gól.

Futbalisti Kayserisporu zvíťazili v prvom nedeľnom zápase 26. kola najvyššej tureckej súťaže doma nad Yeni Malatyaspor 2:1. Tak ako všetky sobotňajšie zápasy aj tie nedelňajšie sa hrali bez divákov.

výsledok:

Kayserispor - Yeni Malatyaspor 2:1
Trabzonspor - Basaksehir Istanbul 1:1 (za hostí M. Škrtel odohral celý zápas a v 63. min. si strelil vlastný gól)