Štvrtok 19. september 2024Meniny má Konštantín

LM: Celtic Glasgow viedol nad Slovanom Bratislava 1:0 po 1. polčase

Na snímke Liam Scales (vľavo) zo Celticu Glasgow dáva gól, druhý vľavo jeho spoluhráč Callum McGregor, slovanisti Guram Kašia a brankár Dominik Takáč (vpravo) počas zápasu 1. kola ligovej fázy Ligy majstrov Celtic Glasgow - ŠK Slovan Bratislava v stredu 18. septembra 2024 v Glasgowe. Foto: TASR - Martin Baumann

Gól strelil v 17. minúte po rohu a prudkej hlavičke obranca Liam Scales.

Glasgow 18. septembra (TASR) - Futbalisti ŠK Slovan Bratislava prehrávali po prvom polčase svojho premiérového duelu v hlavnej fáze Ligy majstrov na pôde glasgowského Celticu 0:1. Gól strelil v 17. minúte po rohu a prudkej hlavičke obranca Liam Scales.

Na snímke zľava Dávid Strelec zo Slovana, hráči Celticu Greg Taylor a Liam Scales počas zápasu 1. kola ligovej fázy Ligy majstrov Celtic Glasgow - ŠK Slovan Bratislava v stredu 18. septembra 2024 v Glasgowe.

1. kolo ligovej fázy LM (Celtic Park, Glasgow) - polčas:

Celtic Glasgow - SLOVAN BRATISLAVA 1:0

Gól:
17. Scales, Rozhodovali: Makkelie - Steegstra, de Vries (všetci Hol.), ŽK: Johntson - Weiss ml., Wimmer, Tolič.

Celtic: Schmeichel - Johnston, Carter-Vickers, Scales, Taylor - Engels, McGregor, Hatate - Kühn, Furuhaši, Maeda

SLOVAN: Takáč - Blackman, Kašia, Bajrič, Wimmer - Kucka, Ignatenko - Barseghjan, Tolič, Weiss ml. - Strelec