Štvrtok 19. september 2024Meniny má Konštantín

Maco Racing Team na Bol d'Or piaty, v poradí EWC skončil ôsmy

Ilustračné foto. Foto: TASR - Roman Hanc

Le Castellet 17. septembra (TASR) - Slovenský tím Maco Racing Team obsadil konečné ôsme miesto v seriáli majstrovstiev sveta vytrvalostných pretekov cestných motocyklov (EWC). V zložení Takeši Išizuka, Christoffer Bergman a Martin Choy sa na záverečnom podujatí sezóny Bol d'Or umiestnil na piatej priečke.

V 24-hodinovke na okruhu Circuit Paul Ricard v Le Castellet triumfoval tím Yoshimura Sert Motul (Gregg Black, Dan Linfoot a Etienne Masson), ktorý sa stal aj celkovým víťazom EWC. Informovala o tom webstránka Slovenskej motocyklovej federácie (SMF).