Sobota 12. október 2024Meniny má Maximilián

Mönchengladbach s Bénesom remizoval vo Frankfurte v 12. kole

Futbalista Andre Silva z Frankfurtu nad Mohanom strieľa gól počas zápasu 12. kola nemeckej bundesligy Eintracht Frankfurt - Borussia Mönchengladbach 15. decembra 2020 vo Frankfurte nad Mohanom. Foto: TASR/AP

Frankfurt hral od 81. minúty bez vylúčeného Davida Abrahama.

Berlín 15. decembra (TASR) - Futbalisti Eintrachtu Frankfurt remizovali v utorkovom 12. kole nemeckej Bundesligy doma s Borussiou Mönchengladbach 3:3. Za hostí odohral prvý polčas slovenský stredopoliar László Bénes, jeho spoluhráč Lars Stindl zaznamenal hetrik.

Frankfurt hral od 81. minúty bez vylúčeného Davida Abrahama, v tom čase viedli domáci 3:1. Presilovku využili hostia v závere, keď Stindl najskôr v 90. minúte znížil a v piatej minúte nadstavenia svojim tretím gólom v zápase zabezpečil Borussi bod.

Futbalista Andre Silva z Frankfurtu nad Mohanom strieľa počas zápasu 12. kola nemeckej bundesligy Eintracht Frankfurt - Borussia Mönchengladbach 15. decembra 2020 vo Frankfurte nad Mohanom.

Bundesliga - 12. kolo:

Eintracht Frankfurt - Borussia Mönchengladbach 3:3 (3:1)

Góly: 22. a 24. Silva (prvý z 11 m), 32. Barkok - 14., 90. a 90.+5 Stindl (druhý z 11 m), ČK: 81. Abraham (Frankfurt)