Sobota 29. jún 2024Meniny má Peter a Pavol

Škrtelov Liverpool je vo štvrťfinále FA Cupu

Slovenský hráč Liverpoolu Martin Škrtel oslavuje gól, ilustračné foto. Foto: TASR/AP Photo

Futbalisti FC Liverpool otočili v sobotu osemfinálový súboj Pohára FA na ihrisku Crystal Palace a po víťazstve 2:1 postúpili do štvrťfinále súťaže.

Londýn 14. februára (TASR) - Futbalisti FC Liverpool otočili v sobotu osemfinálový súboj Pohára FA na ihrisku Crystal Palace a po víťazstve 2:1 postúpili do štvrťfinále súťaže. Kapitán slovenskej reprezentácie Martin Škrtel odohral v strede obrany "The Reds" celé stretnutie.

Favorizovaní hostia síce prehrávali od 15. minúty po góle domáceho Fraizera Campbella, no v druhom polčase sa im podarilo otočiť skóre, keď sa do streleckej listiny zapísali Daniel Sturridge a Adam Lallana.