Štvrtok 17. október 2024Meniny má Hedviga

Tamáši gólom prispel k víťazstvu Hradca Králové nad Karlovými Varmi

Ilustračná snímka. Foto: TASR

Za hostí videl v 55. minúte päťminútový trest slovenský obranca Martin Nemčík, ktorý zviedol pästný súboj s domácim Patrikom Marcelom.

Praha 16. októbra (TASR) - Slovenský hokejista Alex Tamáši prispel gólom k víťazstvu Mountfieldu Hradec Králové v zápase 12. kola českej extraligy nad HC Energie Karlovy Vary 5:1. Kladno zdolalo Vítkovice 6:5 po predĺžení na ich ľade aj napriek tomu, že už v piatej minúte prehrávalo rozdielom troch gólov. Za hostí videl v 55. minúte päťminútový trest slovenský obranca Martin Nemčík, ktorý zviedol pästný súboj s domácim Patrikom Marcelom.

Česká extraliga

12. kolo:

HC Vítkovice Ridera - Rytíři Kladno 5:6 po predĺžení (4:1, 1:2, 0:2 - 0:1)

Góly: 3. Hašek, 3. Zdráhal, 5. Nellis, 20. Kalus, 40. Bambula - 16. a 58. Šenkeřík, 38. Ticháček, 39. Smoleňák, 41. Jarůšek, 64. Hults